Wybrane realizacje – dobór, montaż, serwis

 • Montaż zmiękczacza wody + hydroforu w Bielsku-Białej
  Montaż zmiękczacza wody + hydroforu w Bielsku-Białej
 • Bielsko-Biała: hydrofor, odżelaziacz, zmiękczacz – realizacja 2023
  Bielsko-Biała: hydrofor, odżelaziacz, zmiękczacz – realizacja 2023
 • Montaż odżelaziacza wody w Bielsku-Białej
  Montaż odżelaziacza wody w Bielsku-Białej
 • Zmiękczacz do wody w Bielsku Białej
  Zmiękczacz do wody w Bielsku Białej
 • Montaż zmiękczacza wody w Bielsku
  Montaż zmiękczacza wody w Bielsku
 • Montaż zmiękczacza wody w Międzybrodziu Bialskim
  Montaż zmiękczacza wody w Międzybrodziu Bialskim
 • Montaż zmiękczacza i lampy UV w Porąbce
  Montaż zmiękczacza i lampy UV w Porąbce
 • Nieprzyjemny zapach wody – Bielsko-Biała
  Nieprzyjemny zapach wody – Bielsko-Biała
 • Urządzenia uzdatniające wodę w Bielsku 2022.01.19
  Urządzenia uzdatniające wodę w Bielsku 2022.01.19
 • Zmiękczacz i odżelaziacz wody / Bielsko-Biała 23.10.2021
  Zmiękczacz i odżelaziacz wody / Bielsko-Biała 23.10.2021
 • Hydrofor + lampa UV / montaż w Bielsku-Białej
  Hydrofor + lampa UV / montaż w Bielsku-Białej
 • Montaż zmiękczacza wody do domu w Bielsku-Białej
  Montaż zmiękczacza wody do domu w Bielsku-Białej

Odżelaziacz i zmiękczacz wody oraz lampa UV w Jaworzu

Studnia głębinowa najczęściej rozwiązuje problem z dostępem do wody, jednak jej jakość w Jaworzu często jest daleka do ideału. Może ona charakteryzować się żółtą lub rdzawą barwą oraz nieprzyjemnych zapachem. Wpływ na to ma głównie zbyt wysoka zawartość żelaza. Do oczyszczenia takiej wody używa się odżelaziacza, który przeprowadza proces wytrącenia owej substancji z wody pitnej. Taka woda poddawana jest również procesowi zmiękczania. Ma to wiele korzyści dla naszego zdrowia i urody oraz trwałości stosowanych urządzeń i instalacji wodnych w domu.

Natomiast lampę UV stosuje się celem unieszkodliwienia mikroorganizmów, w tym drobnoustrojów poprzez promieniowanie ultrafioletowe. Dzięki zastosowaniu lampy UV nie ma konieczności stosowania dezynfektantów chemicznych do wody. Dzięki zastosowaniu szeregu różnych urządzeń jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczny proces uzdatniania wody w Jaworzu.

Uzdatnianie wody w Bielsku-Białej

Początkiem października wykonaliśmy kompleksową usługę uzdatniania wody pitnej w domu jednorodzinnym położonym w Bielsku-Białej. W pierwszej kolejności pobraliśmy próbkę wody i przekazaliśmy ją do badań w Sanepidzie. Oo otrzymaniu wyników przystąpiliśmy do dobrania odpowiednich urządzeń w celu uzyskania w domu czystej wody. Montaż odbył się bez żadnych problemów.

Podobnie jak w innych realizacjach postawiliśmy na sprawdzony sprzęt, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się uzdatnioną wodą pochodzącą z sieci miejskiej Bielska-Białej. Woda wychodząca z oczyszczalni jest uzdatniona, jednak jakość rur często powoduje jej ponowne zanieczyszczenie różnymi substancjami. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług uzdatniania wody w Bielsku-Białej. To jeden z naszych najważniejszych regionów. Zapewniamy kompleksowe doradztwo, montaż oraz serwis.

Uzdatnianie wody ze studni głębinowej w Bielsku

Woda pochodząca ze studni głębinowej w Bielsku-Białej jeżeli ma być używana do celów spożywczych powinna bezwzględnie przejść odpowiednie badania wody. Od jej wyniku zależą bowiem metody uzdatnienia w zależności do występujących w niej przekroczonych wartości. Najczęściej są to nadmierne ilości żelaza, manganu oraz jonu amonowego. Ponadto może okazać się również, że woda posiada nieodpowiedni odczyn pH, przez co wymaga to dodatkowej korekty.

Te wcześniej wspomniane elementy pojawiły się w składzie wody płynącej w rurach tego domu. Zastosowanie odpowiednich urządzeń połączonych z wiedzą naszej ekipy monterskiej pozwoliło na doprowadzenia stanu wody do odpowiedniej wartości. Po przeprowadzeniu uzdatniania wody w Bielsku, wodza z kranu nadaje się do bezpośredniego spożycia bez jej przegotowania.

Hydrofor + lampa UV / montaż w Bielsku-Białej

Montaż hydroforu wraz z lampą UV w Bielsku-Białej doskonale spełenia oczekiwania naszego klienta. Pracę rozpoczęliśmy od dobrania odpowiedniego sprzętu, który doskonale sprawdzi się w rozwiązaniu problemów z wodą. Następnie nasi specjaliści zajęli się montażem, który wymagał ogromnego skupienia. Realizując takie zlecenia potrzebna jest ogromna wiedza teoretyczna oraz praktyczna, ponieważ niewłaściwe wykonanie skutkuje później wieloma problemami.

Poprzez montaż hydroforu w Bielsku-Białej usprawniliśmy korzystanie z wody poprzez utrzymywanie odpowiedniego ciśnienia w rurach sieci hydraulicznej. Dzięki temu woda ma takie samo ciśnienia w każdym kranie niezależnie od miejsca. Sprzęt pochodzi od wiodących europejskich producentów, ze względu na ich ogromną jakość. Skutkiem tego jest wieloletnia trwałość oraz funkcjonalność.

Urządzenia uzdatniające wodę w Bielsku

Cały montaż urządzenia uzdatniającego wodę w Bielsku zakończyliśmy 19 stycznia 2022 roku. Praca stacji uzdatniającej polega na przeprowadzaniu procesów, dzięki którym uzyskujemy wodę o odpowiednim profilu fizykochemicznym. W efekcie jest miękka, klarowna i doskonała w smaku. Urządzenie działa w wielu płaszczyznach, między innymi zmiękcza wodę, odżelazia, jak również usuwa groźne dla naszego zdrowia zanieczyszczenia. Odpowiednie działania gwarantuje profesjonalne dobranie stacji uzdatniania pod względem wydajności.

Efektem stosowania urządzenia uzdatniającego wodę w Bielsku jest możliwość picia wody prosto z kranu! Ponadto nie wymaga ona wcześniejszego przegotowania. Przechodzi wcześniej przez wiele procesów, które gwarantują jej zdrowy i czysty skład. Wpływa ona na zdrowie i urządzenia codziennego użytku. Nie gromadzi osadu tak jak w przypadku wody płynącej prosto z wodociągów. Dzięki temu sprzęt AGD działa sprawniej i pobiera mniej energii elektrycznej.

Nieprzyjemny zapach wody – Bielsko-Biała

Woda pochodząca z wodociągów zazwyczaj jest twarda poprzez dużą zawartość soli, wapnia i magnezu. W celu oczyszczenia stosowany jest również chlor. Jest on jednym w powodów nieprzyjemnego zapachu wody w Bielsku-Białej. Uzdatnienie w tym miejscu wody było niezbędne do uzyskania komfortu. Poprzez wykonanie odpowiednich badań otrzymaliśmy wyniki, które umożliwiły nam znalezienie rozwiązania. Po zamontowaniu odpowiednich stacji uzdatniania wody, nasz klient pozbył się całkowicie problemu z nieprzyjemnych zapachem. Obecnie korzysta wyłącznie ze zdrowej i przyjemnej w zapachu wody.

Uzdatnianie wody w Bielsku-Białej jest w wielu przypadkach niezbędne do uzyskanie czystej i klarownej wody. Do wody z wodociągów dodawany jest chlor niszczący walory zapachowe. Znowu w przypadku studni problemem może być ilość żelaza, manganu i amoniaku. Ponadto w obydwu sposobach uzyskiwania wody istnieje wiele innych negatywnych aspektów. Prowadzą one do nieprzyjemnego zapachu wody w Bielsku-Białej, jak również wpływają na zdrowie użytkowników.