Wybrane realizacje – dobór, montaż, serwis

  • Filtrowanie wody w Brzeziu
    Filtrowanie wody w Brzeziu
  • Odżelazianie i zmiękczanie wody / Brzezie 23 listopada 2021
    Odżelazianie i zmiękczanie wody / Brzezie 23 listopada 2021

Odżelazianie i zmiękczanie wody / Brzezie

Pracę podczas montażu odżelaziacza i zmiękczacza wody w Brzeziu wykonaliśmy 23 listopada 2021 roku. Rozwiązaniem problemu było uzyskanie miękkiej wody oraz usunięcie nadmiaru żelaza. Efektem tych działań uzyskaliśmy zdecydowanie lepszą jakość wody, którą można pić bezpośrednio z kranu bez wcześniejszego przegotowywania. Doskonale również wpływa na kondycje skóry oraz włosów użytkowników, które nie ulegają już przesuszaniu, jak w przypadku twardej wody.

Woda pochodząca z wodociągów niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie sprzętów AGD oraz zdrowie użytkowników. Duża ilość soli wapnia i magnezu wpływa na jej twardość, przez co dłuższe użytkowanie skutkuje wysuszaniem się skóry i włosów, a także osadzaniem się kamienia na sprzętach AGD. Ponadto woda z wodociągów ma pogorszone walory smakowe i zapachowe, przez dodany do niej chlor. Rozwiązaniem tego problemu był montaż odżelaziacza i zmiękczacz wody w Brzeziu, który na dobre zniwelował negatywne skutki płynące z wodociągowej wody.

Filtrowanie wody w Brzeziu

Cały proces filtrowania wody w Brzeziu polegał na przepuszczeniu wody przez filtry w postaci złóż filtracyjnych. Efektem działań była poprawa jakości wody oraz znacznie lepszy smak i zapach. Montaż systemu filtracyjnego w domu wpływa na zatrzymanie zanieczyszczeń i całkowite usunięcie złego zapachu. Wykorzystanie filtracji mechanicznej pozwoli zatrzymać piasek, rdzę, osady i wiele innych zanieczyszczeń.

Odpowiednio dobranie filtry do wody w Brzeziu zwiększą żywotność urządzeń AGD, poprzez ochronę przed zanieczyszczeniami w wodzie. Ważnym elementem jest usuwanie chloru, który działa toksycznie i szkodliwie na skórę mieszkańców. Znacznie poprawia się wtedy kondycja skóry i włosów, a ubrania po praniu nie są sztywne. Inwestycja w filtry do wody w Brzeziu to świetnie rozwiązanie, którego efekty będą widoczne przez wiele lat.