Wybrane realizacje – dobór, montaż, serwis

  • Lampa UV, hydrofor 500 litrów, odżelaziacz wody – uzdatnianie wody w Kaliszu
    Lampa UV, hydrofor 500 litrów, odżelaziacz wody – uzdatnianie wody w Kaliszu
  • Montaż zmiękczacza i odżelaziacza wody w Kaliszu
    Montaż zmiękczacza i odżelaziacza wody w Kaliszu
  • Montaż odżelaziacza do wody – Kalisz, 24.11.2020
    Montaż odżelaziacza do wody – Kalisz, 24.11.2020

Montaż zmiękczacza i odżelaziacza wody w Kaliszu

Montaż zmiękczacza i odżelaziacza wody w Kaliszu rozwiązał problem twardej wody, której skład zdecydowanie przekraczał dopuszczalne normy żelaza. Na podstawie analizy wyników badań dobraliśmy odpowiednie i skuteczne rozwiązanie. Uzdatnienie wody polegało na eliminacji przekroczonych norm, w tym wypadku wapnia, magnezu, żelaza oraz metali. Podczas przywracania wodzie miękkości oraz odpowiednich norm nasi pracownicy bardzo dokładnie analizowali każdy etap, aby efektem była czysta i zdrowa woda.

Doskonałe rezultaty otrzymujemy poprzez stosowanie wyłącznie najnowocześniejszych urządzeń. Zamontowany zmiękczacz i odżelaziacz wody w Kaliszu został dobrany indywidualnie, a jego trwałość i efektywność szacowana jest na wiele lat. Nasze doświadczenie oraz wiedza teoretyczna powala rozwiązywać każdy problem związany z uzdatnianiem wody, aby w efekcie nasi klienci korzystali wyłącznie z czystej i zdrowej dla organizmu wody.

Lampa UV, hydrofor 500 litrów, odżelaziacz wody – uzdatnianie wody w Kaliszu

Do uzdatnienia wody w Kaliszu wykorzystaliśmy odżelaziacz wody, lampę UV oraz hydrofor o pojemności 500 litrów. Zdecydowaliśmy wraz z klientem po przeanalizowaniu badań, aby zamontować takie urządzenia, których efektem będzie oczyszczona woda o niskiej zawartości żelaza. Dodatkowo hydrofor powoduje utrzymanie takiego samego ciśnienia wody w każdym miejscu domu. Takie działanie zapewnia komfort dla naszego klienta oraz pozytywne efekty związane ze zdrowiem i żywotnością sprzętów AGD.

Uzdatnianiem wody na terenie Śląska, Małopolski czy Wielkopolski zajmujemy się od wielu lat. Tym razem montaż odżelaziacza wody, lampy UV oraz hydroforu w Kaliszu zapewnia doskonałą jakość wody. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie poprzez przeanalizowanie wyników wody, które wskazywały na zanieczyszczenia oraz przekroczone normy żelaza. W tym wypadku wybraliśmy najlepiej pasujący sprzęt, który na przestrzeni wielu lat będzie uzdatniał wodę dla naszego klienta.

Montaż odżelaziacza do wody – Kalisz

Woda ze zbyt dużą zawartością żelaza charakteryzuje się nieprzyjemnym smakiem, żółtą (rdzawą) barwą i jest mętna. Nadmierna ilość żelaza w wodzie może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Woda pitna może zawierać nie więcej niż do 0,2 mg żelaza i 0,05 mg manganu na każdy litr wody.

Najlepszym rozwiązaniem do odżelazienia wody jest użycie do tego specjalnych urządzeń. Ich podstawowym elementem jest zbiornik ze złożami filtracyjnymi. Nasi pracownicy na podstawie swojej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia dobierają je odpowiednio do jakości wody. Niezbędne może okazać się również wcześniejsze badanie wody.