Wybrane realizacje – dobór, montaż, serwis

  • Odżelazianie, zmiękczanie wody i korekta pH w Katowicach
    Odżelazianie, zmiękczanie wody i korekta pH w Katowicach
  • Zmiękczanie wody w Kaletach
    Zmiękczanie wody w Kaletach
  • Dobór i montaż urządzeń uzdatniających wodę w Katowicach
    Dobór i montaż urządzeń uzdatniających wodę w Katowicach

Odżelazianie, zmiękczanie wody i korekta pH w Katowicach

Montaż odżelaziacza, zmiękczacza wody oraz korekta pH w Katowicach skutkował przywróceniem odpowiedniego składu chemicznego i fizycznego. Takie działanie zapewniło naszemu klientowi zdrową oraz czystą wodę, która wpłynie pozytywnie na organizm oraz sprzęty użytku domowego. Podczas realizacji zwróciliśmy szczególną uwagę na odpowiednie dobranie urządzeń, aby ich wydajność była jak najwyższa, a efekty działań zadowalały naszego klienta.

W ciągu wielu lat zrealizowaliśmy ogromne ilości montaży sprzętów uzdatniających wodę na Śląsku i Małopolsce. Tym razem odżelazienie, zmiękczenie wody oraz korekta pH w Katowicach nie było dla nas czymś nowym, lecz podeszliśmy do tego z ogromnym skupieniem i precyzją. Ważne są dla nas efekty działań, które użytkownicy domu zauważają po czasie w swoim zdrowiu, a także żywotności sprzętów AGD.

Zmiękczanie wody w Kaletach

To zlecenie dotyczyło zmiękczenia wody w domu jednorodzinnym położonym w miejscowości Kalety, powiat tarnogórski. Po przyjechaniu na miejsce nasza ekipa montażowa od razu wzięła się za montaż odpowiednich urządzeń służących do uzdatnianie wody pitnej płynącej w tej instalacji wodnej.

Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowaniem zmiękczaniem wody w domach prywatnych. Ludzie dostrzegają korzyści płynące z tego rozwiązania, do których można zaliczyć m.in. większą wydajność i trwałość instalacji wodnych oraz urządzeń AGD (pralka, zmywarka, czajnik). Osad z twardej wody potrafi silnie osadzić się we rurach. Warto więc zmiękczać wodę dla zwiększenia komfortu w codziennym użytkowaniu. Uznaje się że optymalny stopień twardości powinien charakteryzować się stężeniem na poziomie 50-60 mg CaCO3.