Wybrane realizacje – dobór, montaż, serwis

 • Multifunkcyjna Stacja Uzdatniania Wody w Krakowie
  Multifunkcyjna Stacja Uzdatniania Wody w Krakowie
 • Odżelaziacz + zmiękczacz + korekta PH wody w Krakowie
  Odżelaziacz + zmiękczacz + korekta PH wody w Krakowie
 • Urządzanie do zmiękczania wody w Krakowie
  Urządzanie do zmiękczania wody w Krakowie
 • Odżelaziacz wody / Kraków
  Odżelaziacz wody / Kraków
 • Realizacja montażu zmiękczacza wody / Stróże
  Realizacja montażu zmiękczacza wody / Stróże
 • Kraków 15.12.2020 – lampa UV, odżelaziacz, zmiękczacz
  Kraków 15.12.2020 – lampa UV, odżelaziacz, zmiękczacz
 • Lampa UV do wody w Krakowie
  Lampa UV do wody w Krakowie
 • Lampa UV, zmiękczacz, odżelaziacz – Kraków
  Lampa UV, zmiękczacz, odżelaziacz – Kraków
 • Odżelazianie i zmiękczanie wody w Krakowie
  Odżelazianie i zmiękczanie wody w Krakowie
 • Odżelaziacz i zmiękczacz wody w okolicach Limanowej
  Odżelaziacz i zmiękczacz wody w okolicach Limanowej
 • Montaż lampy UV, zmiękczacza i odżelaziacza wody w Krakowie
  Montaż lampy UV, zmiękczacza i odżelaziacza wody w Krakowie

Montaż lampy UV, zmiękczacza i odżelaziacza wody w Krakowie

W domu prywatnym wykonaliśmy kompleksową usługę uzdatnienia wody pitnej w Krakowie z zastosowaniem lampy UV, zmiękczacza i odżelaziacza wody. Pozwoli to cieszyć się czystą wodo w swoim domu, która pozytywnie wpłynie na zdrowie mieszkańców oraz trwałość urządzeń AGD.

Twarda woda w domu negatywnie wpływa na kondycję skóry oraz może powodować, że włosy będą suche, matowe i pozbawione objętości. Natomiast zmiękczona woda minimalizuje osadzanie się kamienia w instalacjach wodnych i urządzeniach AGD typu czajnik, zmywarka, pralka.

Lampa UV świetnie nadaje się do dezynfekcji wody, eliminując z niej bakterie i wirusy. Dobór odpowiedniej lampy UV w Krakowie pozwala na skuteczne działanie i gwarantuje wymaganą wydajność.

Odżelaziacz i zmiękczacz wody w okolicach Limanowej

Odżelazianie oraz zmiękczanie wody to 2 procesy, które często przeprowadzanie się wspólnie w procesie uzdatniania wody w Limanowej. W zależności od potrzeb realizuje się je za pomocą jednego lub kilku urządzeń. Domowe zmiękczacze oraz odżelaziacze wody stają się coraz popularniejsze w nowoczesnym budownictwie. Ich zastosowanie pozwala polepszenie jakości wody, jej zapachu oraz barwy poprzez wytracenie żelaza.

Jednocześnie zmiękcza się ją dzięki czemu pozbywamy się osadzania kamienia w urządzeniach AGD (pralka, zmywarka, czajnik) oraz instalacjach wodnych. Oprócz tych korzyści, warto również wspomnieć o wpływie na naszą urodę, twarda woda ma negatywny wpływ na naszą skórę oraz włosy. Więcej o korzyściach wody ze stosowania miękkiej wody znajdziesz na stronie Uzdatnianie wody.

Lampa UV, zmiękczacz, odżelaziacz – Kraków

W Krakowie po przeprowadzeniu wcześniej badania wody klient zdecydował się na jej uzdatnienie zlecając ten proces naszej firmie. Po analizie wyniku badań wody nasz specjalista podjął decyzję o montażu lampy UV, zmiękczacza wody i odżelaziacza wody. Pozwoli to na kompleksowe oczyszczenie wody w Krakowie w każdym aspekcie.

Lampa UV do wody przeprowadzi proces jej dezynfekcji z udziałem promieni UV, które skutecznie eliminują bakterie. Zmiękczacz wody natomiast zajmie się pozbyciem jej twardości poprzez wymianę kationów wapnia i magnezu na kationy sodu. Odżelaziacz posłuży do wytrącenia nadmiernych ilości żelaza z wody, dzięki czemu jej barwa będzie przeźroczysta, bez nieprzyjemnego zapachu i zapewni jej dobry smak.

Lampa UV do wody w Krakowie

Dobór właściwej lampy UV do dezynfekcji wody w Krakowie to podstawowy czynnik mają wpływ na późniejszy proces uzdatniania wody. Montaż lamp UV do wody przeprowadzany jest przez naszych wykwalifikowanych instalatorów. Ich zastosowanie pozwala wyeliminować bakterie i wirusy znajdujące się w wodzie. W zależności od wymagań klienta stosuje się różne modele lamp UV. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, oferując Państwu kompleksowe uzdatnianie wody w Krakowie od A do Z.

Bezustannie dbamy aby w każdym zleceniu woda została oczyszczona do możliwie jak najlepszej postaci. Uzdatniamy wodę na terenie całej Małopolski i Śląska.

Realizacja montażu zmiękczacza wody / Stróże

Montaż zmiękczacza wody w Stróżach został zrealizowany przez naszą firmę w stosunkowo krótkim czasie. Od początku podeszliśmy do tego z pełnym zaangażowaniem. Stworzenie projektu oraz późniejszy montaż przebiegły pomyślnie, dzięki naszemu doświadczeniu. Wiedza teoretyczna oraz wieloletnia praktyka skutkowały idealnym doborem zmiękczacza wody w Stróżach. Przez wiele lat będzie zapewniał miękką wodę, a efekty zdrowotne klient zobaczy w pierwszych tygodniach użytkowania.

W dzisiejszych czasach twarda woda płynąca w rurach działa negatywnie na zdrowie oraz sprzęty użytku domowego. Niestety również w jej składzie poza kationami wapnia i magnezu znajdują się również zabrudzenia, które są spowodowane zardzewiałymi i zanieczyszczonymi rurami. Rozwiązaniem jest funkcjonalny zmiękczacz wody, którego efektem będzie jakościowa woda w Stróżach.

Odżelaziacz wody / Kraków

Montaż odżelaziacza wody w Krakowie wspomógł oczyszczenie wody z wysokich stężeń żelaza. Realizacja takich zleceń wymaga od nas sporej wiedzy teoretycznej i praktycznej, aby odpowiednio dobrać urządzenie oczyszczające wodę, a następnie je zamontować. Efektem naszej pracy jest woda, której normy żelaza nie są przekroczone, przez co pozytywnie wpłynie na zdrowie i witalność użytkowników. Kolejnym aspektem są sprzęty AGD, których żywotność wydłuży się, a jakość ich działań będzie dużo lepsza.

Przed montażem odżelaziacza wody w Krakowie dobraliśmy z klientem odpowiedni sprzęt, aby jego funkcjonalność i trwałość była na najwyższym poziomie. W ciągu wielu lat działalności zdobyliśmy doświadczenie, którego skutkiem jest odpowiednie zdiagnozowanie problemu z wodą oraz późniejsze znalezienie rozwiązania i montaż urządzenia.

Urządzanie do zmiękczania wody w Krakowie

Urządzenie do zmiękczania wody w Krakowie zostało zamontowane przez naszą firmę w celu uzyskania wody wolnej od związków magnezu i wapnia. Pracę rozpoczęliśmy od rozmowy z klientem, a także badań wody niezbędnych do podjęcia następnych kroków. Po otrzymaniu wyników przystąpiliśmy do wyboru najlepszego rozwiązania, które rozwiąże problem twardej wody w domu. Następnym krokiem był montaż wymagający dużego skupienia i fachowej wiedzy, w celu uzyskania najlepszego efektu.

Ostatecznie prace wykonaliśmy na najwyższym poziomie. Dzięki temu klient obecnie korzysta wyłącznie z miękkiej wody, która pozytywnie wpływa na zdrowie użytkowników oraz trwałość sprzętów AGD. Urządzenie do zmiękczacza wody w Krakowie jest świetnym wyborem, ponieważ woda pochodząca z wodociągów zawiera wiele niesprzyjających pierwiastków i zanieczyszczeń, które w efekcie negatywnie wpływają na codzienne funkcjonowanie.