Wybrane realizacje – dobór, montaż, serwis

 • Żywiec 11.04.2023 – zmiękczacz i odżelaziacz wody
  Żywiec 11.04.2023 – zmiękczacz i odżelaziacz wody
 • Montaż odżelaziacza, zmiękczacza oraz zbiornika hydroforowego w Przyborowie obok Jeleśni
  Montaż odżelaziacza, zmiękczacza oraz zbiornika hydroforowego w Przyborowie obok Jeleśni
 • Kamesznica – montaż odżelaziacza, zmiękczacza wody
  Kamesznica – montaż odżelaziacza, zmiękczacza wody
 • Montaż zmiękczacza i odżelaziacza wody – Cisiec
  Montaż zmiękczacza i odżelaziacza wody – Cisiec
 • 2 odżelaziacze wody + zmiękczacz
  2 odżelaziacze wody + zmiękczacz
 • Montaż odżelaziacza oraz zmiękczacza wody w Istebnej
  Montaż odżelaziacza oraz zmiękczacza wody w Istebnej
 • Zastosowanie zmiękczacza i odżelaziacza wody w Gilowicach
  Zastosowanie zmiękczacza i odżelaziacza wody w Gilowicach

Zastosowanie zmiękczacza i odżelaziacza wody w Gilowicach

Kolejnym naszym zleceniem związanym z uzdatnianiem wody była wizyta w Gilowicach. Wcześniejsze badanie wody wykazało, że woda płynąca w instalacji wodne w domu jest twarda oraz zawiera znaczne przekroczenie wartości żelaza w swoim składzie. Na tej podstawie przybyły technik dobrał odpowiednie rozwiązanie w postaci montażu urządzeń zwanych odżelaziaczem i zmiękczaczem wody.

Pomimo, iż wydaje się to prostym procesem, wymaga jednak sporej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej od zespołu monterów. Dobranie odpowiednich parametrów urządzeń będzie wpływało na późniejszą skuteczność i wydajność w procesie uzdatniania wody w domu w Gilowicach. Długoletnie doświadczenie zawodowe naszych pracowników w zakresie oczyszczania wody jest w tym momencie nieocenione.

Montaż odżelaziacza oraz zmiękczacza wody w Istebnej

Montaż odżelaziacza oraz zmiękczacza wody w Istebnej był niezbędnym elementem, w celu uzyskania czystej wody w domu. Nadmiary poszczególnych pierwiastków takich jak w tym przypadku żelazo, a także związki wapnia i magnezu, który powodują twardość wody. Celem naszej pracy w tym przypadku było przywrócenie norm wody, tak aby efekt utrzymywał się przez wiele lat.

Podczas realizacji tego zlecenia użyliśmy nowoczesnych sprzętów uzdatniania wody, aby ich jakość działania zadowalała klienta. Następnym ważnym elementem był odpowiedni montaż odżelaziacza oraz zmiękczacza wody w Istebnej. Nasza firma gwarantuję wykonanie na najwyższym poziomie, ponieważ wiedza teoretyczna oraz doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat, zdecydowanie wyróżnia nas spośród konkurencji. Efektem tego jest zadowolenie naszego klienta oraz innych użytkowników domu, którzy mogą cieszyć się czystą i zdrową wodą.

Żywiec – zmiękczacz i odżelaziacz wody

Zmiękczacz i odżelaziacz wody to urządzenia służące do poprawy jakości wody w domu jednorodzinnym w Żywcu poprzez usuwanie nadmiaru wapnia, magnezu, żelaza i innych negatywnych minerałów z wody.

Korzyści z stosowania zmiękczaczy i odżelaziaczy wody w Żywcu to przede wszystkim poprawa jakości wody, co wpływa pozytywnie na wiele aspektów życia codziennego. Woda pozbawiona nadmiaru wapnia, magnezu i żelaza jest miększa, co może detergentów i środków czyszczących w myciu naczyń czy praniu.

Eliminacja osadów kamienia z wody pomaga w utrzymaniu armatury i urządzeń sanitarnych w dobrym stanie. Usuwanie nadmiaru żelaza z wody zapobiega nieprzyjemnym zapachom.