Wybrane realizacje – dobór, montaż, serwis

  • Myjnia we Wrocławiu – montaż odżelaziacza wody / Marzec 2021
    Myjnia we Wrocławiu – montaż odżelaziacza wody / Marzec 2021
  • Montaż odżelaziaczy w domku letniskowym w Opolu
    Montaż odżelaziaczy w domku letniskowym w Opolu

Żelazo w wodzie w Opolu

Żelazo często jest obecne w wodzie pozyskiwanej z własnych ujęć wody w Opolu, które najczęściej występują w formie studni głębinowej. Jego zawartość procentową można stwierdzić poprzez wykonanie profesjonalnych badań wody.

Występującą nadwyżkę żelaza można łatwo stwierdzić po nieprzyjemnych zapachu oraz pomarańczowym zabarwieniu wody. Wyniki badania wody, które jednoznacznie stwierdziły przekroczone normy zawartości żelaza, powinny skłonić użytkownika do jej uzdatnienia. Można je zrealizować poprzez montaż urządzenia do odżelaziania wody.

Uzdatnianie wody Opole

W tej realizacji wykonaliśmy montaż takich urządzeń w domu letniskowym położonym w Opolu. Dzięki czemu woda pochodząca ze studni głębinowej spełnia przyjęte normy i nadaje się do spożycia. Zapraszamy okolicznych mieszkańców do uzdatniania swojej wody w Opolu.

Myjnia we Wrocławiu – montaż odżelaziacza wody

Montaż odżelaziacza we Wrocławiu był dla naszej ekipy ciekawym wyzwaniem. Dzięki nabytemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy poradziliśmy sobie doskonale. Od teraz nasz klient może korzystać z czystszej wody niezawierającej żelaza. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Tym razem była to myjnia, która potrzebuje jakościowej wody, aby jej usługi były jak najlepsze.

Idealnie dopasowaliśmy odżelaziacz we Wrocławiu, którego trwałość i funkcjonalność będzie na wiele lat. Uzdatnianiem wody zajmujemy się od 2001 roku, więc doświadczenie nabyte w tej branży wykorzystujemy do podniesienia jakości naszych realizacji. Niezależnie od problemu, któremu musimy sprostać, zawsze udaje nam się go rozwiązać, dzięki temu nasi klienci mają do nas zaufanie i nas polecają.