Wybrane realizacje – dobór, montaż, serwis

 • Korekta pH, odżelazianie, usuwanie jonu amonowego w Tarnowie
  Korekta pH, odżelazianie, usuwanie jonu amonowego w Tarnowie
 • Tarnów – korekta pH, montaż odżelaziacza oraz zmiękczacza wody
  Tarnów – korekta pH, montaż odżelaziacza oraz zmiękczacza wody
 • Tarnów. Zmiękczacz i odżelaziacz wody.
  Tarnów. Zmiękczacz i odżelaziacz wody.
 • Montaż odżelaziacza i zmiękczacza wody – Tarnów
  Montaż odżelaziacza i zmiękczacza wody – Tarnów

Korekta pH, odżelazianie, usuwanie jonu amonowego w Tarnowie

Badania wody wykonane przez naszego klienta z Tarnowa wykazały, że parametry wody w niektórych wartościach przekraczają przyjęte normy. Spożywanie zanieczyszczonej wody może negatywnie wpływać na nasze samopoczucie i zdrowie. Warto również pamiętać, że woda zawierająca różne substancje organiczne może również skrócić wydajność i żywotność urządzeń oraz instalacji wodnych.

Proces uzdatniania wody w Tarnowie powinien zostać przeprowadzony przez doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie. Tylko w takiej sytuacji uzyska się najlepsze wyniki, które doprowadzą do czysto-krystalicznej wody w naszym domu. W tej dziedzinie ważne jest aby zastosowana metoda oczyszczania wody była w 100% dopasowana indywidualnie do wyników przeprowadzanych badań wody. Nasza firma realizuje kompleksowo uzdatnianie wody w Tarnowie i okolicach.

Tarnów – korekta pH, montaż odżelaziacza oraz zmiękczacza wody

W tej realizacji przeprowadziliśmy proces mający na celu uzdatnienie wody pitnej w domu w Tarnowie. Dla celów spożywczych odczyn wody powinien mieścić się w przedziale 6,5 ÷ 9,5. W przypadku jej stosowania do celów np. zasilania kotła stosuje się w zależności od wymagań producenta względem odczynu pH.

Natomiast przekroczenie ilości żelaza w wodzie pochodzącej ze studni głębinowej w Tarnowie i ogólnie na Śląsku to bardzo popularny problem. Jednak jest na to proste rozwiązanie w postaci odżelaziacza wody. To urządzenie, które za pomocą odpowiednich procesów przeprowadzanych wewnątrz urządzenia zmienia związki żelaza z łatwo rozpuszczalnych w trudno rozpuszczalne.

Istnieje wiele metod odżelaziana wody, jednak nie każda z nich jest uniwersalna i sprawdzi się w danym przypadku.

Montaż odżelaziacza i zmiękczacza wody – Tarnów

Odżelaziacz i zmiękczacz wody to urządzenia często używane ze sobą w parze w Tarnowie. To pierwsze usuwa z wody nadmiar żelaza, a to drugie zamienia wodę twardą w miękką. Nadmiar żelaza w wodzie to częste zjawisko, gdy ujęcie wody pitnej następuje ze studni głębinowej czy kopanej.

Aby taka woda nadawała się do codziennego użytku, musi zostać odżelaziona. Zmiękczacz wody natomiast realizuje swoje działanie poprzez wytracenie z wody jonów, które są odpowiedzialne za twardość wody. To powszechne zjawisko w Tarnowie mające wiele negatywnych skutków dla naszych instalacji i urządzeń wodnych typu czajnik, pralka, zmywarka. Zmiękczenie wody z pewnością wpłynie pozytywnie na żywotność tych elementów wyposażenia domu.

Urządzenia do zmiękczania i odżelaziania wody świetnie ze sobą współpracują w zakresie uzdatniania wody w Tarnowie. Skład wody pochodzącej ze studni może zawierać przekroczone normy żelaza, w takim przypadku wymagane jest jej usunięcie. Do tego zadania stworzone zostały różnego rodzaju odżelaziacze wody. Natomiast miękka woda ma dużo zalet, w skład których można zaliczyć: lepszą jakość wody pitnej, korzystny wpływ na zdrowie i urodę, dłuższą trwałość instalacji wodnych i sprzętów AGD oraz szczęści i korzystny wpływ na środowisko.

Nasza firma stosuje wyłącznie sprawdzone produkty, pochodzące od wiodących europejskich producentów z branży oczyszczania wody. Każdego roku montujemy setki takich urządzeń, które charakteryzują się solidnością wykonania, wysoką wydajnością i długoletnią trwałością.