Wybrane realizacje – dobór, montaż, serwis

 • Uzdatnianie wody w Świnnej Porębie
  Uzdatnianie wody w Świnnej Porębie
 • Wykonanie montażu zmiękczacza wody i lampy UV | Wadowice
  Wykonanie montażu zmiękczacza wody i lampy UV | Wadowice
 • Korekta pH, zmiękczacz, odżelaziacz wody / Wadowice
  Korekta pH, zmiękczacz, odżelaziacz wody / Wadowice
 • Zmiękczanie i odżelazianie wody w Wadowicach
  Zmiękczanie i odżelazianie wody w Wadowicach
 • Świnna Poręba: Uzdatnianie wody w domu
  Świnna Poręba: Uzdatnianie wody w domu

Zmiękczanie i odżelazianie wody w Wadowicach

Wyniki badań wskazujące przekroczone normy żelaza oraz dużą zawartość kationów wapnia oraz magnezu wpłynęły na decyzje o zmiękczaniu i odżelazianiu wody w Wadowicach. Cały proces uzdatnianie wody Wadowice wymaga dużej wiedzy teoretycznej oraz wieloletniego doświadczenia, którym dysponuje nasza firma. Sprawdziliśmy aktualne zużycie wody oraz metodę jej pobierania. Na tej podstawie wybraliśmy odpowiednie stacje uzdatniającą wodę, dzięki której mieszkańcy uzyskają miękką wodę i pozbawioną nadmiernej ilości żelaza.

Montaż zmiękczacza wody w Wadowicach wraz z odżelaziaczem to częste rozwiązania ze względu na jakość wody. Dzięki przywróceniu jej odpowiedniego stanu sprzęt AGD oraz instalacje wodne nie są zagrożone przez osadzający się kamień. Wpływa to na dłuższą żywotność i mniejsze zużycie prądu np. podczas ogrzewania wody czajnikiem.

Świnna Poręba: Uzdatnianie wody w domu

Podczas uzdatniania wody w domu w Świnnej Porębie usunęliśmy z wody wiele szkodliwych pierwiastków. Stacja uzdatniająca wodę pozwala oczyścić wodę pochodzącą z sieci wodociągowej. Z jej składu eliminowane są duże zawartości soli, wapnia i magnezu. Ponadto stosowany jest chlor, wpływający niekorzystnie na smak i zapach wody. Rozwiązaniem tego problemu jest uzdatnienie wody w domu, która po przejściu procesu nadaje się do picia prosto z kranu.

Korzystanie z czystej wody skutkuje lepszą kondycją skóry, czy też włosów. Wpływa również na sprzęty AGD, które podczas stosowania twardej wody były narażone na osad. Obecnie na urządzeniach nie utrwala się już kamień, przez co zużywają mniej prądy i sprawniej pracują. Cały proces uzdatniania wody w domu w Świnnej Porębie został ukończony sukcesem. Teraz domownicy korzystają już wyłącznie z miękkiej, klarownej i dobrej w smaku wody.