Wybrane realizacje – dobór, montaż, serwis

 • Podwyższenie pH – usunięcie żelaza, manganu i twardej wody w Rybarzowicach
  Podwyższenie pH – usunięcie żelaza, manganu i twardej wody w Rybarzowicach
 • Zamontowano zmiękczacz do wody w Sopotni Małej
  Zamontowano zmiękczacz do wody w Sopotni Małej
 • Żywiec 11.04.2023 – zmiękczacz i odżelaziacz wody
  Żywiec 11.04.2023 – zmiękczacz i odżelaziacz wody
 • Montaż zmiękczacza wody i lampy UV w Buczkowicach
  Montaż zmiękczacza wody i lampy UV w Buczkowicach
 • Montaż odżelaziacza, zmiękczacza oraz zbiornika hydroforowego w Przyborowie obok Jeleśni
  Montaż odżelaziacza, zmiękczacza oraz zbiornika hydroforowego w Przyborowie obok Jeleśni
 • Instalacja zmiękczająca wodę, lampa UV / Rycerka Górna
  Instalacja zmiękczająca wodę, lampa UV / Rycerka Górna
 • Kamesznica – montaż odżelaziacza, zmiękczacza wody
  Kamesznica – montaż odżelaziacza, zmiękczacza wody
 • Montaż zmiękczacza i odżelaziacza wody – Cisiec
  Montaż zmiękczacza i odżelaziacza wody – Cisiec
 • Montaż zmiękczacza wody i lampy UV w okolicach Żywca
  Montaż zmiękczacza wody i lampy UV w okolicach Żywca
 • Zmiękczacz + hydrofor – montaż w Żywcu
  Zmiękczacz + hydrofor – montaż w Żywcu
 • 2 odżelaziacze wody + zmiękczacz
  2 odżelaziacze wody + zmiękczacz
 • Montaż zmiękczacza wody w Łodygowicach
  Montaż zmiękczacza wody w Łodygowicach

Montaż zmiękczacza wody i lampy UV w okolicach Żywca

Zamontowanie zmiękczacza wody w okolicach Żywca to rozwiązanie zapewniające doskonałą jakość wody pod względem fizykochemicznym. Zmiękczacz wody Żywiec pomaga w uzyskaniu miękkiej wody, która poprawia działanie sprzętów AGD, instalacji wodnych, jak również zdrowie. Całkowicie niwelowany zostaje problem związany z osadem pozostawianym przez twardą wodę. Przekłada się to na żywotność i efektywność działania pralki, czajnika i wielu innych urządzeń codziennego użytku. Efektem działania zmiękczacza wody jest zapobiegnięcie przedwczesnemu zużyciu sprzętów AGD oraz instalacji wodnych.

W tym zleceniu wykonaliśmy montaż zmiękczacza wody i lampy UV w okolicach Żywca. Stosowanie tego rodzaju lampy powoduje różne reakcje niszczące mikroorganizmy, takie jak bakterie. Ponadto lampa UV eliminuje do 99% wszystkich wirusy z wody. Efektem tego jest czysta i zdrowa woda, która dzięki zmiękczaczowi jest również miękka. Dzięki temu doskonale wpłynie na codzienne życie domowników.

Zmiękczacz + hydrofor – montaż w Żywcu

Montaż zmiękczacza wody i hydroforu w Żywcu doskonale wpłynęło na komfort mieszkańców oraz poprawę jakości wody. Korzystanie z miękkiej wody nie tworzy osadu w instalacjach wodnych oraz sprzętach AGD. Uzdatnianie wody poprzez wykorzystanie zmiękczacza dobrze oddziałuje na zdrowie, nie wysuszając skóry oraz włosów. Ponadto woda pozbawiona jest smaku chloru i nieprzyjemnego zapachu.

Zmiękczacz wody w Żywcu działa na zasadzie zastąpienia kationów wapnia i magnezu poprzez jony sodu. Taki proces opiera się na stosowaniu wymienników, które wystarczą nawet na kilkanaście lat. W tej realizacji zamontowany został również hydrofor do wody. Odpowiednio dobrany do zużycia domu jednorodzinnego zapewnia komfort mieszkańcom. Takie rozwiązanie jest znacznie tańsze niż pompa głębinowa.

Instalacja zmiękczacza wody w Żywcu

Podczas instalacji zmiękczacza wody w Żywcu usunięte zostały kationy wapnia i magnezu, a w ich miejsce zostały wprowadzone kationy sodu. Twarda woda źle wpływa na zdrowie kondycje skóry i włosów domowników. Negatywnie oddziałuje również na sprzęty AGD. Osadzający się tam kamień skraca żywotność oraz jakość pracy urządzeń. Rozwiązaniem jest właśnie uzdatnienie wody, poprzez pozbawienie jej substancji szkodzących. Dzięki temu korzystanie z niej wpływa pozytywnie na wszystkich użytkowników.

Realizacja instalacji zmiękczacza wody w Żywcu została podjęta po analizie wyników badań wody. Sposobem eliminacji przekroczonych norm, było jej zmiękczenie. Korzystanie przez długi czas z twardej wody niesie za sobą wiele niebezpiecznych dla zdrowia skutków. Uzdatniając wodę w Żywcu, zastosowano nowoczesny sprzęt od wiodących europejskich producentów. Dzięki temu wieloletnia trwałość i doskonała jakość jest gwarantowana.

Montaż zmiękczacza wody i lampy UV w Buczkowicach

Usługa montażu zmiękczacza wody i lampy UV w Buczkowicach to możliwość zainstalowania tych urządzeń w domu lub mieszkaniu w tym miejscu. Zmiękczacz wody pozwala na usunięcie twardych osadów wapnia i magnezu z wody, co zapobiega ich osadzaniu się na rurach, kranach i innych elementach instalacji wodnej. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie konieczności częstego czyszczenia oraz uniknięcie uszkodzeń spowodowanych przez twarde osady.

Lampy UV natomiast służą do dezynfekcji wody poprzez naświetlanie jej promieniami ultrafioletowymi, co skutecznie niszczy wiele rodzajów bakterii i wirusów. Usługa montażu zmiękczacza wody i lampy UV w Buczkowicach obejmuje instalację tych urządzeń oraz ich uruchomienie, dzięki czemu możliwe jest skuteczne uzdatnianie wody Żywiec oraz dezynfekcja w domu lub mieszkaniu w tym miejscu.

Instalacja zmiękczająca wodę, lampa UV / Rycerka Górna

Instalacja zmiękczająca wodę jest urządzeniem, które służy do usuwania z wody twardej zawartości soli wapnia i magnezu, które mogą powodować kamień i osady w urządzeniach sanitarnych oraz sprzęcie gospodarstwa domowego. Aby zainstalować instalację zmiękczającą wodę w Rycerka Górna wykonaliśmy następujące kroki.

 • Określiliśmy potrzeby oraz wymagania
 • Znaleźliśmy odpowiednie miejsce do instalacji
 • Wykonaliśmy instalację zmiękczającą wodę zgodnie z zaleceniami producenta
 • Sprawdziliśmy poprawność działania instalacji i efekt zmiękczenia wody

Montaż lampy UV do wody polega na zamontowaniu lampy UV (ultrafioletowej) w instalacji wodnej w celu dezynfekcji wody.