Wybrane realizacje – dobór, montaż, serwis

  • Montaż zmiękczacza wody w Żorach
    Montaż zmiękczacza wody w Żorach
  • Zmiękczanie wody w Żorach
    Zmiękczanie wody w Żorach
  • 20.05.2021 / Żory – montaż odżelaziacza wody
    20.05.2021 / Żory – montaż odżelaziacza wody

Montaż zmiękczacza wody w Żorach

Realizacja montażu zmiękczacza wody w Żorach obejmowała proces instalacji urządzenia, które ma za zadanie zmniejszyć twardość wody poprzez usuwanie z niej jonów wapnia i magnezu. Urządzenie instalowane najczęściej w domach, mieszkaniach lub firmach, gdzie woda w instalacji wodnej jest twarda, co powoduje powstawanie dużej ilości kamienia.

Lokalizacja montażu zmiękczacza wody w Żorach to najczęściej piwnica lub kotłownia, gdzie istnieje najłatwiejszy dostęp do instalacji wodnych a samo urządzenie nie przeszkadza w codziennych pracach. Dzięki temu, woda w domu staje się bardziej miękka i korzystanie z niej jest bardziej komfortowe i efektywne, a także zwiększa się trwałość urządzeń i instalacji wodnych.

Żory – montaż odżelaziacza wody

Montaż odżelaziacza wody w Żorach zrealizowaliśmy 20 maja 2021 roku. Wyniki badań wskazywały na przekroczone normy żelaza w wodzie, przez co nasz klient zdecydował się na uzdatnienie wody. Nasza ekipa pomogła w dobraniu odpowiedniego sprzętu, aby rozwiązać problem. Zastosowaliśmy nowoczesny sprzęt, który doskonale sprawdzi się w ciągu wielu lat. Poprzez odpowiednie dobranie i montaż odżelaziacza wody jego funkcjonalność będzie ciągle na doskonałym poziomie.

Takie rozwiązanie idealnie wpływa na jakość wody, która ma zdecydowanie lepszy skład. Dzięki temu nasi klienci osiągną wiele korzyści związanych z własnym zdrowiem, jak również trwałość oraz działanie sprzętów AGD się zwiększy. Nasza firma indywidualnie oraz z wielkim skupieniem podchodzi do każdego zlecenia montażu odżelaziacza, ponieważ jedynie odpowiedni montaż zapewnia pozytywne efekty.

Zmiękczanie wody w Żorach

Realizując proces zmiękczania wody w Żorach, uzyskaliśmy miękką wodę oczyszczoną z soli, magnezu oraz wapnia. Zamontowane przez nas urządzenie przeprowadza proces, którego celem jest zmiękczona woda. Jest ona ponadto czysta oraz klarowna, a jej smak różni się od tej dotychczas użytkowanej. Usunięty chlor wpływa również na poprawę walorów zapachowych. Dzięki temu mieszkańcy mogą na co dzień korzystać ze zdrowej wody, która pozytywnie wpłynie na wiele aspektów życia.

Ogromnym problemem używania przez dłuższy czas twardej wody jest osadzający się kamień. Skraca on żywotność sprzętów AGD, jak również wpływa na wysuszanie skóry i włosów. Zmiękczenie wody w Żorach całkowicie temu zapobiega. Miękka woda nigdzie się nie osadza i zdecydowanie wydłuża żywotność pralki, czajnika i wielu innych urządzeń. Dodatkowo nie osadza się w rurach, przez co potrzeba mniej energii do uzyskania ciepła. Wpływa to znacznie na zmniejszenie rachunków.